{ Kurumsal ve Bireysel SEO Hizmeti Ajansı ile çalışmanın en büyük avantajı zirveleri kontrol edebilme gücüdür. Türkiye'de yaptığı işin zirvesine oynamaktadır.} Hacklink Blog sitemiz aracılığıyla ile ilgili bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Blackhat SEO çalışmaları ile ilgili olarak detaylı bir çok bilgiye blog üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu zamana kadar hiç bir müşterimizi mağdur etmedik. Yalan yanlış cümleler kurarak insanları sömürmedik. Piyasa'da cirit atan, kendini bu işe adamış ve müşterisine önem verir gibi görünüp ödeme alıp piyasadan kaybolup, farklı kimliklere bürünerek piyasa yapmaya çalışan kişi/lik/siz insanlar sıfatına dahil olmadık. Bizi bilen biliyor, Daha fazla lafı uzatmanın gerek olmadığını düşünüyorum. Temel kuralımız Dürüstlük, Prensip kuralımız Memnuniyet, Amacımız sektör'de lider olmaktır. Google arama motoru üzerinden hacklink sektörünün lideri.

Blackhat SEO ile Sitenizi Hemen Analiz Edin!

SEMRUSH; Analiz sonuçları sizi memnun etmediyse daha iyi bir performans ve Google'de yükselmek için hemen bizimle iletişime geçin.

Anahtar Kelime Araştırması Nasıl Yapılır?

Belirli bir sektörde bulunan internet sitenizde hangi anahtar kelimelere SEO çalışması yapacağınızı bilmiyorsanız bu yazımız tam size göre. İşte anahtar kelime araştırması yapmak için ipuçları.

Anahtar kelime araştırması yapmak için ilk olarak sektörünüzün kelimesini belirleyin. Örneğin “seo” kelimesi sektörünüz ise, seo kelimesine varyasyonlar üreterek anahtar kelime araştırması yapabilirsiniz.

Kelime varyasyonları için http://keywordtool.io/ adresine giriş yaparak arama bölümüne “SEO” kelimesini yazarak aratalım. Araç otomatik olarak SEO kelimesinin varyasyonlarını karşımıza çıkaracaktır. Örneğin SEO kelimesini tarattığımızda;

SEO terimleri
SEO nedir
SEO ajansı
SEO uzmanı
SEO nasıl yapılır
SEO teknikleri
gibi birçok varyasyonlu kelimeler çıkacaktır. Bu kelimeleri dışa aktar yaparak bilgisayarımıza Excel formatında kaydedebiliriz. Ardından Google Adwords’ün sunduğu “Keyword Planner” aracına çıkardığımız anahtar kelimeleri yapıştıralım ve bu kelimelerin ne kadar aranma hacmine sahip olduğunu belirleyelim.

Bu işlemden sonra hangi kelimenin ne kadar arandığı karşımıza çıkacaktır. Böylece siz de aralarında hangi kelimeye çalışmak istiyorsanız bu kelimelere yönelik çalışmalar yürütebilirsiniz.

You May Also Like

About the Author: blackhatseo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: http://www.blackhatseo.org/
WhatsApp Destek Tıklayın!
pendik evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat epoksi boya epoksi zemin kaplama medyum