Avengers Infinity War torrent’e düştü!

Avengers Infinity War torrent’e düştü!

Uzun süredir merakla beklenen ve geçtiğimiz gün sizler için incelemesini hazırladığımız Avengers Infinity War çok kısa bir süre içerisinde internete düştü. Avengers Infinity War torrent sitelerinin yeni gözdesi olurken, filmin vizyona girmesiyle kamera ile yapılan korsan çekimler sunuculara yükendi.

Avengers Infinity War torrent olarak internete düştü bile
Marvel Sinematik Evreni’nin en gözde yapımı olan ve 10 yıllık süreçte işlenen birçok kahramanı yeniden bizlerle buluşturan film, tüm dünyada büyük bir ilgi odağı olmuş durumda. Sonsuzluk Taşları ve onları ele geçirmek için elinden geleni yapan Thanos‘un hikayesi için milyonlar salonları doldururken, korsan çekim için de istenilen ortam sağlanmış oluyor.

İşte bu korsan çekimlerde yapılan kayıtlar şimdiden inanılmaz popüler hale gelmiş durumda. Yine de filmi sinemada izleyen biri olarak size tavsiyem, ne yapıp edip bu filme gitmeniz olacaktır. 3 boyutlu olarak tadı damağınızda kalacak bir macerayı telefon kamerası üzerinden izlemeye bizce gerek yok. İnceleme videomuzu da bir fikir edinmeniz açısından hemen aşağıya koyduk. İyi seyirler.

You May Also Like

About the Author: blackhatseo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir