{ Kurumsal ve Bireysel SEO Hizmeti Ajansı ile çalışmanın en büyük avantajı zirveleri kontrol edebilme gücüdür. Türkiye'de yaptığı işin zirvesine oynamaktadır.} Hacklink Blog sitemiz aracılığıyla ile ilgili bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Blackhat SEO çalışmaları ile ilgili olarak detaylı bir çok bilgiye blog üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu zamana kadar hiç bir müşterimizi mağdur etmedik. Yalan yanlış cümleler kurarak insanları sömürmedik. Piyasa'da cirit atan, kendini bu işe adamış ve müşterisine önem verir gibi görünüp ödeme alıp piyasadan kaybolup, farklı kimliklere bürünerek piyasa yapmaya çalışan kişi/lik/siz insanlar sıfatına dahil olmadık. Bizi bilen biliyor, Daha fazla lafı uzatmanın gerek olmadığını düşünüyorum. Temel kuralımız Dürüstlük, Prensip kuralımız Memnuniyet, Amacımız sektör'de lider olmaktır. Google arama motoru üzerinden hacklink sektörünün lideri.

Blackhat SEO ile Sitenizi Hemen Analiz Edin!

SEMRUSH; Analiz sonuçları sizi memnun etmediyse daha iyi bir performans ve Google'de yükselmek için hemen bizimle iletişime geçin.

Birçok Eski Search Console Raporu Yeni Search Console’a Taşındı

Google Webmasters tarafından yapılan açıklamaya göre birçok eski Search Console raporu yeni Search Console‘a taşındı. Böylelikle Google, eski Search Console’da yer alan birçok raporu tamamen yeni sürüme geçirdiğini de doğrulamış oldu. İşte eski Search Console’dan yeni Search Console’a geçen o raporların tam listesi;

  • AMP
  • Dizin Durumu
  • Bağlantılar
  • Manuel İşlemler
  • Mobil Kullanılabilirlik
  • Rich Snippets
  • Arama Analizi

Hala Search Console’un eski sürümünü kullanan kullanıcılar, bu raporlardan herhangi birine erişmeye çalıştıklarında, raporun artık mevcut olmadığını ve bu raporları görüntülemek isteniyorsa yeni Search Console’a geçiş yapmaları gerektiğini belirten bir mesaj görecekler.

Böylelikle Google, kullanıcılarını yeni Search Console’u kullanmaya yönlendirecek ve eski sürümü kullanan kişi sayısını giderek azaltacak. Ancak kullanıcıların bir anda neye uğradıklarını şaşırmamaları için zaten bu tarz değişikleri ve değişikliğin gerçekleşeceği tarihleri önceden Search Console kullanıcılarına çeşitli yollar (E-posta, Search Console bildirimleri vb.) ile haber veriyor.

Geçtiğimiz ay Search Console’da bildirilmeye başlanan bu rapor geçişi, geçtiğimiz hafta gerçekleşti ve birçok eski Search Console raporu yeni Search Console’a taşındı. Google’ın geçmişte yaptığı açıklamaya göre yeni sürüm, eski sürümün sunduğu tüm özellikleri sunana kadar aynı özellikler her iki sürümde de kullanılabilir durumda kalacaktı. Şimdi ise yukarıda bahsettiğimiz raporların sadece yeni sürümde kullanılabilir olması Search Console eski sürümünün yakın zamanda kullanımdan kalkacağı şeklinde yorumlanabilir.

Ayrıca Google, raporların yeni Search Console üzerinde kullanımı hakkında kullanıcılarından geri bildirim beklediğini de belirtiyor. Böylelikle yeni sürüm geliştirme aşamalarında Google, kullanıcıları ile etkileşime girerek geliştirmeler gerçekleştirebilir, kullanıcıların memnun kalmadığı özellikler pasif hale getirilebilir.

Kaynak : Search Engine Journal

You May Also Like

About the Author: blackhatseo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: http://www.blackhatseo.org/
WhatsApp Destek Tıklayın!
pendik evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat epoksi boya epoksi zemin kaplama medyum