{ Kurumsal ve Bireysel SEO Hizmeti Ajansı ile çalışmanın en büyük avantajı zirveleri kontrol edebilme gücüdür. Türkiye'de yaptığı işin zirvesine oynamaktadır.} Hacklink Blog sitemiz aracılığıyla ile ilgili bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Blackhat SEO çalışmaları ile ilgili olarak detaylı bir çok bilgiye blog üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu zamana kadar hiç bir müşterimizi mağdur etmedik. Yalan yanlış cümleler kurarak insanları sömürmedik. Piyasa'da cirit atan, kendini bu işe adamış ve müşterisine önem verir gibi görünüp ödeme alıp piyasadan kaybolup, farklı kimliklere bürünerek piyasa yapmaya çalışan kişi/lik/siz insanlar sıfatına dahil olmadık. Bizi bilen biliyor, Daha fazla lafı uzatmanın gerek olmadığını düşünüyorum. Temel kuralımız Dürüstlük, Prensip kuralımız Memnuniyet, Amacımız sektör'de lider olmaktır. Google arama motoru üzerinden hacklink sektörünün lideri.

Blackhat SEO ile Sitenizi Hemen Analiz Edin!

SEMRUSH; Analiz sonuçları sizi memnun etmediyse daha iyi bir performans ve Google'de yükselmek için hemen bizimle iletişime geçin.

Blog Başlığı Nasıl Seçilir?

İçerik pazarlama seo için her zaman çok önemli olmuştur. Ancak dijital pazarlamayı kullanan firmaların sayısının artması ile birlikte oyunun kuralları değişmeye başlamıştır. Etkili blog yazıları üreten firmaların marka bilinirliği ciddi seviyede artmaktadır. Satış odaklı düşünenler bir blog yazısını insanla okusa ne olabilir ki diye düşünebilirler. Ancak popüler hale elmiş bir içeriği okuyan herkes sizin sitenizi girmiş oluyor. Bu ziyaretçileri potansiyel müşteri haline getirmek yada marka bilinirliğini artırmak sizin elinizdedir. Peki işletmeler için web sitesine trafik çekme kaynaklarından biri olan blog yazılarının başlığını nasıl belirleneceği en önemli sorulardandır.

Kaliteli içerik üretmek günümüzde meslek haline gelmiştir. Bunun temel sebebi başta da söylediğimiz gibi içerik pazarlama stratejilerinin değişmiş olması ve kaliteli içeriğe olan ihtiyacın artmasıdır. Site sahipleri genel olarak sadece içerik kalitesine odaklanabilir. Bu yanlış bir durumdur. İçerik kadar önemli olan bir yapı daha vardır bu da blog başlığıdır. Yaratıcı ve etkili bir blog başlığı makalenize insanların ilgi duymasına ve çekici gözükmesine sebep olabilir. Aynı şekilde itici hale de getirebilir.

Blog yazı başlığı nedir ?

Yazı başlığı her türlü içerikte olduğu gibi yazının tümünü bir kelime yada kelimeler topluluğu ile kısaca ifade eden bölümdür. Yazıya iyi bir önyazı yani başlık bulmak okunma sayısı için çok önemlidir. İngilizce title kelimesi ile ifade edilen başlıkla ilgili detaylı bilgiyi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

İşletmeler için blog yazarken dikkat edilmesi gerekenler

 • Vaad ettiğiniz ile sunduğunuz arasında orantılılık olmalı ; bazı yazı başlıkları çok fazla şey vaat ederken içerik başlıkta geçen vaadi karşılayamamaktadır. Bu da içeriğnizin hızla terk edilmesine yol açmaktadır
 • Titiz olun , acaba siz yazdığınız içeriği okusaydınız beklentileriniz karşılanmış olur muydu ?
 • Yazı içeriğinde anahtar kelimeleri mutlaka geçirin. Bu oran genellikle 300 kelimelik bir makale için 2- 3 keredir.
 • Anahtar kelimeler ile alakalı yan kelimeleri de yazınız içerisinde anlamlı şekilde kullanmaya özen gösterin.
 • Dürüst olun, sırf trafik çekmek için olur olmaz ve bilginiz olmayan konularda içerikler üretmeyin.
 • Doğal olun, ve insanları aşırı beklenti içine sokmayın.
 • Özgün içerik üretin benzersiz içerik kraldır. Ancak sadece özgün içerik üretmek bir içeriğin başarılı olması için yeterli olmayacaktır. Bu yüzden hem özgün olun hem popüler olabilecek yazılar yazın.
 • Bir ürün veya hizmet hakkında yazıyorsanız öncelikle siz o ürünü veya hizmeti en iyi şekilde tanıyın. Sektörü en iyi şekilde tanımak için bolca araştırma yaparak yazılar okuyun.
 • İçeriklerinizi oluştururken sade ve herkesin anlayacağı bir dil kullanın.
 • İçeriğinizi resmi kaynaklar ile zenginleştirin. Bu sizi küçültmez aksine insanların size güven duymasını sağlar.
 • Uzun cümleler kurmayın. Bu okuyucunun sıkılmasına ve dikkatinin dağılmasına yol açabilir. Ayrıca hem uzun hemde anlamlı cümleler kurmak bazen zor olacaktır.

You May Also Like

About the Author: blackhatseo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: http://www.blackhatseo.org/
WhatsApp Destek Tıklayın!
pendik evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat epoksi boya epoksi zemin kaplama medyum