Hacklink
konusun da yılların vermiş olduğu deneyim ve bilgi birikimi ile siz değerli müşterilerimize uzman personel ekibimiz ile hacklink satışı hizmeti veriyoruz. Google arama motoru üzerinde ilk sayfadaki yerinizi almak için Hacklink fiyatları konusunda detaylı bilgi alabilir ve çalışmaya başlayabilirsiniz.

Elon Musk’tan “Facebook’u sil” kampanyasına destek

Elon Musk'tan "Facebook'u sil" kampanyasına destek

Tesla ve SpaceX şirketlerinin sahibi Elon Musk, Cambridge Analytica şirketinin 50 milyon kişiye ait bilgileri Facebook üzerinden ele geçirmekle suçlanmasının ardından şirketlerinin Facebook hesaplarını sildi. İş insanı Elon Musk, Cambridge Analytica isimli şirketin 50 milyon kişiye ait veriyi Facebook üzerinden ele geçirmesinin yankıları sürerken, sosyal medyada düzenlenen #deletefacebook (Facebook’u sil) kampanyasına destek verdi.

Twitter’daki takipçilerinin yoğun isteği üzerine 46 yaşındaki milyarder girişimci 2 buçuk milyondan fazla takipçisi bulunan Tesla ve SpaceX’in resmi Facebook hesaplarını sildi. Musk, Twitter’dan Facebook hesaplarını kapatması için çağrıda bulunan takipçilerine de cevap verdi. Bu takipçilerden birisi de ‘Serdarsprofile’ isimli bir kulllanıcıydı.

Musk, Facebook sahip olduğu bir diğer sosyal medya şirketi Instagram’daki hesabına ilişkin ise “Şimdilik kullanmaya devam edeceğim” açıklamasını yaptı.

2016 yılında Facebook, 200 milyon dolardan fazla değere sahip yeni bir iletişim uydusunu SpaceX ile fırlatmak istemiş, fakat söz konusu roket kalkışta patlamış ve uydu da yok olmuştu.

You May Also Like

About the Author: blackhatseo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir