{ Kurumsal ve Bireysel SEO Hizmeti Ajansı ile çalışmanın en büyük avantajı zirveleri kontrol edebilme gücüdür. Türkiye'de yaptığı işin zirvesine oynamaktadır.} Hacklink Blog sitemiz aracılığıyla ile ilgili bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Blackhat SEO çalışmaları ile ilgili olarak detaylı bir çok bilgiye blog üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu zamana kadar hiç bir müşterimizi mağdur etmedik. Yalan yanlış cümleler kurarak insanları sömürmedik. Piyasa'da cirit atan, kendini bu işe adamış ve müşterisine önem verir gibi görünüp ödeme alıp piyasadan kaybolup, farklı kimliklere bürünerek piyasa yapmaya çalışan kişi/lik/siz insanlar sıfatına dahil olmadık. Bizi bilen biliyor, Daha fazla lafı uzatmanın gerek olmadığını düşünüyorum. Temel kuralımız Dürüstlük, Prensip kuralımız Memnuniyet, Amacımız sektör'de lider olmaktır. Google arama motoru üzerinden hacklink sektörünün lideri.

Blackhat SEO ile Sitenizi Hemen Analiz Edin!

SEMRUSH; Analiz sonuçları sizi memnun etmediyse daha iyi bir performans ve Google'de yükselmek için hemen bizimle iletişime geçin.

Hacklink Artı ve Eksileri Hacklink Depremi

Hacklink, illegal yollarla veya bir sitenin ele geçirilmesinin ardından ana siteye link alınmasıyla yapılan linkleme işlemidir.

Hacklink aynı zamanda Black Hat SEO adıyla da adlandırılır. Site sahiplerinin haberi olmadan, çeşitli stil kodlarıyla gizlenerek alınan linklerdir. Arama motorları tarafından fark edildiğinde, site uzunca bir süre cezalandırılır.

Hacklink Zararları Nelerdir?
Hacklink, doğal bir backlink gibi görünse de aslında tamamen yanlıştır. Arama motoru örümcekleri, hacklink işlemini mutlaka fark etmektedir. Çünkü bu linkler genelde site sahiplerinin görmemesi için gizlenerek verilir ve Google dahil olmak üzere arama motorları bu işlemden şüphelenir.

Hacklink ile beslenen bir internet sitesi fark edildiğinde ağır cezalarla sonuçlandırılabilir. İndexlerin tamamının silinmesii filtreye girmek veya daha büyük cezalar almak mümkündür.

Hacklink Nasıl Önlenir?
Hacklink işlemlerini önlemek için sitenizden çıkan ve sitenize gelen linkleri düzenli olarak Ahrefs gibi SEO araçlarından kontrol etmenizde fayda vardır. Sitenize gelen yabancı bir backlink varsa Google’ın reddetme aracı olan disavow sistemiyle gelen linkleri reddedebilirsiniz.

Aynı zamanda kullandığınız temaların ve eklentilerin de lisanslı ve orjinal olmasına dikkat etmelisiniz. Zira orjinal olmayan her türlü tema ve eklenti sizin için bir güvenlik açığıdır.

You May Also Like

About the Author: blackhatseo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: http://www.blackhatseo.org/
WhatsApp Destek Tıklayın!
pendik evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat epoksi boya epoksi zemin kaplama medyum