{ Kurumsal ve Bireysel SEO Hizmeti Ajansı ile çalışmanın en büyük avantajı zirveleri kontrol edebilme gücüdür. Türkiye'de yaptığı işin zirvesine oynamaktadır.} Hacklink Blog sitemiz aracılığıyla ile ilgili bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Blackhat SEO çalışmaları ile ilgili olarak detaylı bir çok bilgiye blog üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu zamana kadar hiç bir müşterimizi mağdur etmedik. Yalan yanlış cümleler kurarak insanları sömürmedik. Piyasa'da cirit atan, kendini bu işe adamış ve müşterisine önem verir gibi görünüp ödeme alıp piyasadan kaybolup, farklı kimliklere bürünerek piyasa yapmaya çalışan kişi/lik/siz insanlar sıfatına dahil olmadık. Bizi bilen biliyor, Daha fazla lafı uzatmanın gerek olmadığını düşünüyorum. Temel kuralımız Dürüstlük, Prensip kuralımız Memnuniyet, Amacımız sektör'de lider olmaktır. Google arama motoru üzerinden hacklink sektörünün lideri.

Blackhat SEO ile Sitenizi Hemen Analiz Edin!

SEMRUSH; Analiz sonuçları sizi memnun etmediyse daha iyi bir performans ve Google'de yükselmek için hemen bizimle iletişime geçin.

Heading Tags Nasıl Kullanılmalıdır?

Heading Tag, bir web sayfasında büyük metinleri ve küçük metinleri belirlemek için ve sayfa başlıklarını oluşturmak için kullanılır. H olarak kısaltılır.

Heading Tag’ları belirli bir kuralda kullanılmaktadır. Özellikle SEO çalışmalarında H kullanımı oldukça önemlidir. Çünkü sayfaya gelen Google arama motoru örümcekleri, neyin başlık, neyin alt başlık ve içerik olduğunu anlamak için H taglarını kontrol eder.

h1’den başlayarak h6’ya kadar gider, h7 gibi bir biçim yoktur. Kod ile yazılırken şu şekilde yazılmaktadır;

Metin

Metin

Metin

Metin

Metin
Metin

H Tag’ları Nasıl Kullanılmalıdır?
Sayfa başlıkları her zaman H1 tagı ile kullanılmalıdır. Ana başlık olduğundan dolayı ana başlıklarınıza H2 tagı veremezsiniz. H1 harici etiket hatalı bir seçimdir.

H2 tagı, H1’in altında yer alan alt başlıklarda kullanılır. Font büyüklüğü olarak H1’den küçük olmalıdır, hiyerarşi bozulmamalıdır.

H3 tagı da, H2’den sonra kullanılan bir kademe daha düşük alt başlıklar için kullanılmaktadır. Yine font büyüklüğü olarak H2’den küçük olmalıdır.

You May Also Like

About the Author: blackhatseo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: http://www.blackhatseo.org/
WhatsApp Destek Tıklayın!
pendik evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat epoksi boya epoksi zemin kaplama medyum