{ Kurumsal ve Bireysel SEO Hizmeti Ajansı ile çalışmanın en büyük avantajı zirveleri kontrol edebilme gücüdür. Türkiye'de yaptığı işin zirvesine oynamaktadır.} Hacklink Blog sitemiz aracılığıyla ile ilgili bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Blackhat SEO çalışmaları ile ilgili olarak detaylı bir çok bilgiye blog üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu zamana kadar hiç bir müşterimizi mağdur etmedik. Yalan yanlış cümleler kurarak insanları sömürmedik. Piyasa'da cirit atan, kendini bu işe adamış ve müşterisine önem verir gibi görünüp ödeme alıp piyasadan kaybolup, farklı kimliklere bürünerek piyasa yapmaya çalışan kişi/lik/siz insanlar sıfatına dahil olmadık. Bizi bilen biliyor, Daha fazla lafı uzatmanın gerek olmadığını düşünüyorum. Temel kuralımız Dürüstlük, Prensip kuralımız Memnuniyet, Amacımız sektör'de lider olmaktır. Google arama motoru üzerinden hacklink sektörünün lideri.

Blackhat SEO ile Sitenizi Hemen Analiz Edin!

SEMRUSH; Analiz sonuçları sizi memnun etmediyse daha iyi bir performans ve Google'de yükselmek için hemen bizimle iletişime geçin.

Meltdown ve Spectre Nedir? Hangi Cihazlar Etkilenir ve Nasıl Korunulur?

Meltdown ve Spectre; Google’ın Project Zero kapsamında çeşitli güvenlik uzmanlarıyla çalışarak ortaya koyduğu işlemci bünyesinde bulunan bir güvenlik açığıdır. İlk defa 2017 yılında saptanan açık, Google tarafından 2018 yılında yayınlanmış ve aynı yıl içinde şirketlerin yaptıkları güncellemelerle Meltdown ve Spectre açıklarının etkisi en aza düşürülecek şekilde giderilmiştir. Meltdown ve Spectre açıklarının adları bir arada kullanılmasına karşın, bu açıklar işleyiş yönünden bir olmayıp, birbirine benzeyen iki farklı sistem açığıdır.

Her ikisi de ciddi birer güvenlik açığı olan Meltdown ve Spectre açıkları, 1995 yılından bu yana üretilen Intel, AMD ve ARM işlemcili tüm sistemleri etkilemektedir. Tabiatıyla, işletim sistemi ve platform farketmeksizin Meltdown ve Spectre açıklarından ultra güçlü bilgisayardan bir otomobilin teybine varıncaya kadar milyarlarca cihaz etkilendi. Peki, tam olarak Meltdown ve Spectre açıkları nelerdir? Ve bu açıklar sistem üzerinde ne şekilde çalışıp, hangi sistem risklerinin oluşmasına neden olmaktadır?

You May Also Like

About the Author: blackhatseo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: http://www.blackhatseo.org/
WhatsApp Destek Tıklayın!
pendik evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat epoksi boya epoksi zemin kaplama medyum