{ Kurumsal ve Bireysel SEO Hizmeti Ajansı ile çalışmanın en büyük avantajı zirveleri kontrol edebilme gücüdür. Türkiye'de yaptığı işin zirvesine oynamaktadır.} Hacklink Blog sitemiz aracılığıyla ile ilgili bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Blackhat SEO çalışmaları ile ilgili olarak detaylı bir çok bilgiye blog üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu zamana kadar hiç bir müşterimizi mağdur etmedik. Yalan yanlış cümleler kurarak insanları sömürmedik. Piyasa'da cirit atan, kendini bu işe adamış ve müşterisine önem verir gibi görünüp ödeme alıp piyasadan kaybolup, farklı kimliklere bürünerek piyasa yapmaya çalışan kişi/lik/siz insanlar sıfatına dahil olmadık. Bizi bilen biliyor, Daha fazla lafı uzatmanın gerek olmadığını düşünüyorum. Temel kuralımız Dürüstlük, Prensip kuralımız Memnuniyet, Amacımız sektör'de lider olmaktır. Google arama motoru üzerinden hacklink sektörünün lideri.

Blackhat SEO ile Sitenizi Hemen Analiz Edin!

SEMRUSH; Analiz sonuçları sizi memnun etmediyse daha iyi bir performans ve Google'de yükselmek için hemen bizimle iletişime geçin.

NoFollow Kodu Nedir Nasıl Kullanılır?

Nofollow kodu, arama motorlarına linkin takip edilmemesi gerektiğini bildirmek için bir linke eklenebilen HTML kodudur. “NoFollow”, site sahiplerinin arama motorlarına “Bu sayfadaki bağlantıları takip etmeyin” veya “İlgili bağlantıyı takip etmeyin” demelerini sağlar.

hacklink

NoFollow Kodu Hangi Zamanlarda Gereklidir?
Nofollow link, başlangıçta spam ile mücadele için geliştirilmiştir. Web sitenizdeki bağlantılar için blog yorumlarıyla ziyaretçiler tarafından bırakılan bağlantılar gibi kefil olamadığınız linkler de sitenizde yer alabilir. Google, genellikle tüm bağlantıların rel = nofollow özelliği ile işaretlenmesini istiyor. Peki bu bağlamda, Google’ın politikaları ve nofollow kullanımı için bazı özel örnekler nelerdir?

Güvensiz içerik: Sitenizden link verdiğiniz sayfaların içeriğine (örneğin, spam kullanıcı yorumları veya ziyaretçi defteri girdileri) kefil olamayacağınızdan, bu linkleri genelde istememeniz durumunda nofollow kullanmalısınız.

Ücretli bağlantılar: Bir sitenin Google arama sonuçlarındaki sıralaması kısmen kendisine bağlantı verilen sitelerin analizine dayanır. Ücretli bağlantıların arama sonuçlarını olumsuz etkilemesini ve aynı şekilde ziyaretçi trafiğini olumsuz yönde etkilemesini önlemek için, site sahipleri nofollow etiketini bu tür bağlantılarda kullanmalıdır.

Not: WordPress 1.5 ve üstü, otomatik olarak kullanıcı tarafından gönderilen tüm bağlantılara (yorum verileri, yorumcu URI, vb.) nofollow özelliği atamaktadır.

You May Also Like

About the Author: blackhatseo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: http://www.blackhatseo.org/
WhatsApp Destek Tıklayın!
pendik evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat epoksi boya epoksi zemin kaplama medyum