{ Kurumsal ve Bireysel SEO Hizmeti Ajansı ile çalışmanın en büyük avantajı zirveleri kontrol edebilme gücüdür. Türkiye'de yaptığı işin zirvesine oynamaktadır.} Hacklink Blog sitemiz aracılığıyla ile ilgili bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Blackhat SEO çalışmaları ile ilgili olarak detaylı bir çok bilgiye blog üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu zamana kadar hiç bir müşterimizi mağdur etmedik. Yalan yanlış cümleler kurarak insanları sömürmedik. Piyasa'da cirit atan, kendini bu işe adamış ve müşterisine önem verir gibi görünüp ödeme alıp piyasadan kaybolup, farklı kimliklere bürünerek piyasa yapmaya çalışan kişi/lik/siz insanlar sıfatına dahil olmadık. Bizi bilen biliyor, Daha fazla lafı uzatmanın gerek olmadığını düşünüyorum. Temel kuralımız Dürüstlük, Prensip kuralımız Memnuniyet, Amacımız sektör'de lider olmaktır. Google arama motoru üzerinden hacklink sektörünün lideri.

Blackhat SEO ile Sitenizi Hemen Analiz Edin!

SEMRUSH; Analiz sonuçları sizi memnun etmediyse daha iyi bir performans ve Google'de yükselmek için hemen bizimle iletişime geçin.

Search Console Nedir?

Google Search Console; internet sitesi sahipleri, webmasterlar, dijital pazarlamacılar ve SEO uzmanlarının, sitelerini Google’a tanıttığı ve çeşitli araçlar yardımıyla performans ölçümlemesi yaptığı Google servisidir. Google Search Console’u kullanarak ilgili kişiler internet sitelerinin Google üzerindeki performansını gözlemleyebilir ve arama motoru üstündeki görünürlüğünü arttırmaya yönelik optimize işlemleri yapabilirler.

Google Search Console servisini 2015 yılına kadar Google Webmaster Tools adıyla tanıyorduk. Google, Web’in atağa kalkmasıyla birlikte bu servisini ve araçlarını baştan sona yenileme kararı aldı. Yapılan yenilemelerin bir nişanesi olarak servisin adı da Google Search Console olarak değiştirildi. 2017 yılının sonunda Google, Search Console servisi için yenilenmiş bir Beta arayüzü daha sundu. Şimdilik Beta aşamasında olması nedeniyle, bu sürüm üzerinden kısıtlı işlemler yapılabiliyor. Google beta sürümünü 2018 sonuna kadar tamamlayarak webmasterlar için yeni arayüzü kullanıma geçirmeyi planlıyor.

Search Console ile internet siteniz ve sitenizin Google üzerindeki görünürlüğünü arttırmak adına her şeyi Search Console üzerinden yapabilirsiniz. Detaylarına geçmeden önce Search Console’u kullanarak yapabileceklerinize göz atmak istiyorsanız, aşağıdaki mini listemize göz gezdirebilirsiniz.

İnternet sitenizin sahipliğini doğrulayabilir ve bir site haritası gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz site haritasının hatasız olup olmadığını yine Search Console üzerinden doğrulayabilirsiniz.
Googlebot’un internet sitenize ulaşıp ulaşmadığını görebilir, tarama oranı istatistikleri hakkında bilgi alabilirsiniz.
İnternet sitenizi arama motorlarının daha rahat bulabileceği bir robots.txt dosyası hazırlayabilir, bu dosya aracılığıyla Google tarafından arama sonuçlarına alınmasını istemediğiniz sayfaları belirleyebilirsiniz.
Sitenizin gelen ve giden bağlantılarını görüntüleyebilirsiniz.
Google’ın sitenizi taramaya ilişkin sorun yaşadığı sayfalardan veya sitenin tamamından haberdar olabilirsiniz.
Google aramalarında sitenizin hangi arama terimleri arasında listelendiğini görebilirsiniz.
Siteniz için tercih edilen alan adı sürümü tercihini yapabilirsiniz. Arama motorlarında sitenizin orneksite.com mu yoksa www.orneksite.com şeklinde mi görünmesini istediğinize karar verebilirsiniz.
Google tarafından sitenize uygulanan manuel spam ve diğer işlemlerden, cezalardan haberdar olabilirsiniz. Yine bu manuel işlemlerin sonuçlandırılması için nasıl bir çözüm yolu uygulamanız gerektiğini öğrenebilir ve değişikliklerinizi Google ekibine bildirebilirsiniz.
Rich Cards menüsüne erişebilirsiniz.
İnternet sitenizin yaşadığı olası güvenlik problemlerinden haberdar olabilirsiniz. İnternet siteniz hack’lendiği veya Malware saldırılarıyla karşı karşıya kaldığında, Google bunu farkederse Search Console aracılığıyla size bildirebilir.
Anlayacağınız, Google Search Console internet sitesini Google’da temsil etmek isteyen herkes için faydalı ve zorunlu bir ihtiyaçtır.

Search Console’a Yeni Site Nasıl Eklenir?
Google Search Console’a yeniyseniz, önce internet sitenizin sahibi olduğunu doğrulamak için sitenizi Search Console’a kayıt etmeniz gerekir. Bir internet sitesinin birden fazla Search Console sahibi olabilir. Dolayısıyla sitenin Webmasterı, pazarlamacısı ve SEO uzmanı gibi farklı görevleri üstlenen bireyler, aynı site üzerinde kontrol sahibi olabilirler. Yine de Search Console yetkisini sadece güvendiğiniz kişilere vermeniz gerektiğini aklınızdan çıkarmayın.

You May Also Like

About the Author: blackhatseo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: http://www.blackhatseo.org/
WhatsApp Destek Tıklayın!
pendik evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat epoksi boya epoksi zemin kaplama medyum