{ Kurumsal ve Bireysel SEO Hizmeti Ajansı ile çalışmanın en büyük avantajı zirveleri kontrol edebilme gücüdür. Türkiye'de yaptığı işin zirvesine oynamaktadır.} Hacklink Blog sitemiz aracılığıyla ile ilgili bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Blackhat SEO çalışmaları ile ilgili olarak detaylı bir çok bilgiye blog üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu zamana kadar hiç bir müşterimizi mağdur etmedik. Yalan yanlış cümleler kurarak insanları sömürmedik. Piyasa'da cirit atan, kendini bu işe adamış ve müşterisine önem verir gibi görünüp ödeme alıp piyasadan kaybolup, farklı kimliklere bürünerek piyasa yapmaya çalışan kişi/lik/siz insanlar sıfatına dahil olmadık. Bizi bilen biliyor, Daha fazla lafı uzatmanın gerek olmadığını düşünüyorum. Temel kuralımız Dürüstlük, Prensip kuralımız Memnuniyet, Amacımız sektör'de lider olmaktır. Google arama motoru üzerinden hacklink sektörünün lideri.

Blackhat SEO ile Sitenizi Hemen Analiz Edin!

SEMRUSH; Analiz sonuçları sizi memnun etmediyse daha iyi bir performans ve Google'de yükselmek için hemen bizimle iletişime geçin.

SEO ROI nedir? SEO ROI Nasıl Hesaplanır

SEO ROI, bir anahtar kelimeye yönelik yapılan SEO çalışmasının o siteye ne kadar getirisi olacağını hesaplama işlemidir.

Anahtar kelimenin aylık ortalama aranma hacmi, satılan ürünün fiyatı ve dönüşüm oranı baz alınarak hesaplanmaktadır.

İlk 10 sıra için ne kadar gelir elde edebileceğinizi gösteren SEO ROI, Türkçe karşılığı olarak SEO Yatırım Getirisi olarak çevrilmektedir.

E-Ticaret sitesine sahip olanlar ve bu siteye SEO yapan kullanıcılar, SEO ROI ile yaptıkları SEO çalışmalarının ne kadar getirisi olacağını test etmektedir. Böylece buna göre doğru ve kazanç getirebilecek anahtar kelimelere yönelik SEO çalışması yaparlar.

SEO ROI Nasıl Hesaplanır?
SEO ROI hesaplamak için ilk önce çalışılan anahtar kelimenin aranma hacmi tespit edilir. (Google Adwords Keyword Planner yardımıyla)

Ardından SEO çalışması yaptığınız ürünün/hizmetin fiyatı ortaya çıkarılır.

Son olarak da dönüşüm oranı ayarlanmaktadır. E-Ticaret siteleri için en ideal dönüşüm oranı olarak %2 kullanılmaktadır.

You May Also Like

About the Author: blackhatseo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: http://www.blackhatseo.org/
WhatsApp Destek Tıklayın!
pendik evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat epoksi boya epoksi zemin kaplama medyum