{ Kurumsal ve Bireysel SEO Hizmeti Ajansı ile çalışmanın en büyük avantajı zirveleri kontrol edebilme gücüdür. Türkiye'de yaptığı işin zirvesine oynamaktadır.} Hacklink Blog sitemiz aracılığıyla ile ilgili bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Blackhat SEO çalışmaları ile ilgili olarak detaylı bir çok bilgiye blog üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu zamana kadar hiç bir müşterimizi mağdur etmedik. Yalan yanlış cümleler kurarak insanları sömürmedik. Piyasa'da cirit atan, kendini bu işe adamış ve müşterisine önem verir gibi görünüp ödeme alıp piyasadan kaybolup, farklı kimliklere bürünerek piyasa yapmaya çalışan kişi/lik/siz insanlar sıfatına dahil olmadık. Bizi bilen biliyor, Daha fazla lafı uzatmanın gerek olmadığını düşünüyorum. Temel kuralımız Dürüstlük, Prensip kuralımız Memnuniyet, Amacımız sektör'de lider olmaktır. Google arama motoru üzerinden hacklink sektörünün lideri.

Blackhat SEO ile Sitenizi Hemen Analiz Edin!

SEMRUSH; Analiz sonuçları sizi memnun etmediyse daha iyi bir performans ve Google'de yükselmek için hemen bizimle iletişime geçin.

SEO’da Rakip Analizi Nasıl Yapılır?

SEO’da rakip analizi yapmak için ilk olarak anahtar kelimelerinizi belirlemeniz gerekmektedir. Belirlediğiniz anahtar kelimeleri Google’da taratarak ilk 5 veya ilk 10 siteyi kendinize rakip olarak belirleyebilirsiniz.

Ardından çeşitli SEO araçları yöntemiyle rakip sitelerinizin SEO’da nasıl bir yol izlediğini, günlük olarak ne kadar backlink aldığını, hangi sitelerden backlink aldığını, backlinkleri nasıl aldığını, sosyal medyayı hangi aşamada kullandığını ve hangi sayfalarına link aldığını ortaya çıkarabilirsiniz.

Böylece rakibinizin yaptığı işlemlerin fazlasını yaparak onun önüne geçebilirsiniz. Ahrefs ve SEMrush gibi SEO araçları ile birlikte rakibinizi detaylıca inceleyebilir, yaptıklarını siz de yapabilirsiniz.

Aynı zamanda rakip siteleri inceleyerek de rakip analizi yapabilirsiniz. Örneğin, rakibinizin blog sayfasının var olup olmadığını, var ise bu sayfalara hangi sıklıkta içerik girdiğini kontrol edebilirsiniz.

Rakip analizinin ardından rakibinizin önüne geçmek için iç SEO çalışmalarına başlayabilirsiniz. Yapacağınız her doğru ve kaliteli çalışma sizi rakiplerinizden bir adım öne atabilir.

Rakibin sosyal medyayı nasıl kullandığı, hangi kategorilere sahip olduğu ve aldığı ziyaretçi sayısını da hesaba kattığınızda rakibinizden daha iyi olmak için daha fazla işlem yapmanız gerekecektir.

You May Also Like

About the Author: blackhatseo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: http://www.blackhatseo.org/
WhatsApp Destek Tıklayın!
pendik evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat epoksi boya epoksi zemin kaplama medyum