{ Kurumsal ve Bireysel SEO Hizmeti Ajansı ile çalışmanın en büyük avantajı zirveleri kontrol edebilme gücüdür. Türkiye'de yaptığı işin zirvesine oynamaktadır.} Hacklink Blog sitemiz aracılığıyla ile ilgili bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Blackhat SEO çalışmaları ile ilgili olarak detaylı bir çok bilgiye blog üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu zamana kadar hiç bir müşterimizi mağdur etmedik. Yalan yanlış cümleler kurarak insanları sömürmedik. Piyasa'da cirit atan, kendini bu işe adamış ve müşterisine önem verir gibi görünüp ödeme alıp piyasadan kaybolup, farklı kimliklere bürünerek piyasa yapmaya çalışan kişi/lik/siz insanlar sıfatına dahil olmadık. Bizi bilen biliyor, Daha fazla lafı uzatmanın gerek olmadığını düşünüyorum. Temel kuralımız Dürüstlük, Prensip kuralımız Memnuniyet, Amacımız sektör'de lider olmaktır. Google arama motoru üzerinden hacklink sektörünün lideri.

Blackhat SEO ile Sitenizi Hemen Analiz Edin!

SEMRUSH; Analiz sonuçları sizi memnun etmediyse daha iyi bir performans ve Google'de yükselmek için hemen bizimle iletişime geçin.

WPS Nedir? WPS Açığı ve WPS Nasıl Kapatılır?

WPS (Wi-Fi Protected Setup), son kullanıcıların cihazlarını Wi-Fi ağına kolayca bağlamalarına yardımcı olan bir kurulum kolaylığıdır. WPS yardımıyla kullanıcılar USB cihazlarını, akıllı telefonlarını, yazıcılarını, bilgisayar ve diğer tüm aygıtlarını tek bir butona basarak kendi ağlarına dahil edebilirler. WPS sıradan kablosuz ağa katılma zahmetini ortadan kaldıran bir protokol olarak geliştirilmişti. 2011 yılında keşfedilen ciddi bir güvenlik açığı sonrasında güncel router’ların tümünden WPS desteği kaldırılmıştır. Hali hazırda WPS’e sahip bir router kullanıyorsanız, WPS nasıl çalışır ve bu sistemi nasıl kapatacağınızı öğrenmeniz faydanıza olacaktır.

WPS’in amacı; bir ağa diğer cihazlarınızı dahil ederken yaşayacağınız olası sorunları ortadan kaldırmak ve süreci basitleştirmekti. Bugün birçok son kullanıcı için Wi-Fi ağına katılmak bir sorun değilken, o zamanlar bir sorundu. Bazı kullanıcılar cihazlarıyla kablosuz ağlara katılma konusunda sıkıntı yaşayınca çözüm kolaylığı olarak WPS standartı geliştirildi. WPS, sadece WPS destekli cihazlar arasında kullanılabilir. Router’ınızın WPS desteğine sahip olup olmadığını öğrenmek için fiziksel bir WPS tuşuna sahip olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

You May Also Like

About the Author: blackhatseo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: http://www.blackhatseo.org/
WhatsApp Destek Tıklayın!
pendik evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat epoksi boya epoksi zemin kaplama medyum