Yeni GTA 5 geliyor

Yeni GTA 5 geliyor

Rockstar Games 5 yıl sonrasında GTA 5 için yeni bir versiyon yayınladı. Yeni versiyon GTA Online için yapıldı. Belli başlı DLC çeşitlerini ve oyunun son sürümünü içeren bu paket, büyük bir ilgi uyandırdı. Yeni GTA 5 oyunu için büyük bir gelişme olan bu sürüm, oyunculara ekonomik bir alışveriş yapma olanağı sunuyor!

Grand Theft Auto 5 yeni sürüm ile bizlere 2 şey sunacak. İlk olarak bu paketi satın aldığınızda size oyunun en güncel sürümü ve güncelleme garantisi sunulacak. Sonrasında Criminal Enterprises Starter Pack adlı eklentilerde size sunulacak.

Grand Theft Auto 5 için iyi bir başlangıç yapmak istiyorsanız; bu yeni sürüne odaklanabilirsiniz. Paket sıfırdan alacaklar için 85 dolar gibi bir fiyata satılacak. Eğer önceden Grand Theft Auto 5’e sahipseniz; bu pakete geçebilmek için 40 dolar ödemeniz gerekecek.

Yeni GTA 5 sürümde bize neler sunacak?
Gta 5 yeni sürümüyle birlikte bizlere yeni silahlar, araçlar ve yaşam alanları sunacak. Geliştirilmeye açık bir paket olduğu bilgisini de verelim. Grand Theft Auto 5‘in yeni sürümü satın alındığında Online platformunda harcanmak üzere 1.000.000 dolar hesabınıza tanımlanıyor. Sizlerinde tahmin edeceği üzere Grand Theft Auto 5 Online ortamı için, iyi bir para!

Criminal Enterprises Starter Pack bünyesinde birçok oyun içi alım hakkı sunuluyor. 10 araba ile birlikte gelen bu DLC şu anda Steam üzerinde 133,90 TL.

Yine bu ek paketleri bünyesinde 6 adet yaşam alanı bulunduruyor. Garaj, ofis, konut ve fabrikanın yer aldığı bu standartlar oldukça iç açıcı. Son olarak bu DLC içeriğinde oyunculara yeni dövme, kıyafet ve silah seçenekleri sunuluyor.

Kısacası bu yeni sürüm ile Grand Theft Auto 5 oyununa dair hemen her türlü ihtiyacınızı görebileceğiniz bir pakete sahip olacaksınız. Paketin Online odaklı olmasının sebebi ise oyuncu trafiğinin tam zamanlı olarak Online platformunda yer alıyor olması.

You May Also Like

About the Author: blackhatseo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir