{ Kurumsal ve Bireysel SEO Hizmeti Ajansı ile çalışmanın en büyük avantajı zirveleri kontrol edebilme gücüdür. Türkiye'de yaptığı işin zirvesine oynamaktadır.} Hacklink Blog sitemiz aracılığıyla ile ilgili bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Blackhat SEO çalışmaları ile ilgili olarak detaylı bir çok bilgiye blog üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu zamana kadar hiç bir müşterimizi mağdur etmedik. Yalan yanlış cümleler kurarak insanları sömürmedik. Piyasa'da cirit atan, kendini bu işe adamış ve müşterisine önem verir gibi görünüp ödeme alıp piyasadan kaybolup, farklı kimliklere bürünerek piyasa yapmaya çalışan kişi/lik/siz insanlar sıfatına dahil olmadık. Bizi bilen biliyor, Daha fazla lafı uzatmanın gerek olmadığını düşünüyorum. Temel kuralımız Dürüstlük, Prensip kuralımız Memnuniyet, Amacımız sektör'de lider olmaktır. Google arama motoru üzerinden hacklink sektörünün lideri.

Blackhat SEO ile Sitenizi Hemen Analiz Edin!

SEMRUSH; Analiz sonuçları sizi memnun etmediyse daha iyi bir performans ve Google'de yükselmek için hemen bizimle iletişime geçin.

Google SEO Başlangıç Rehberi Güncellendi!

Google SEO Başlangıç ilk olarak 2008’de yayınlandı. Düzenli olarak güncellenen ve PDF formatında paylaşılan Google SEO Başlangıç Rehberi uzun bir aradan sonra tekrar güncellendi. Güncellenen rehber artık düzenli olarak takip edilebilecek bir yapıya kavuşmuş oldu. Bu yazımızda güncellenen rehberin içeriğini detaylı olarak sizlerle paylaşacağız.

Başlıca İçerik
Google SEO Rehberi’ni detaylı olarak ele almadan önce çeriğinin ne olduğunu açıklamak istiyoruz. Başlıca konu başlıkları:

Arama Motoru Optimizasyonu’nun Temelleri
Özgün ve doğru sayfa başlıkları oluşturun
Tanım (“description”) meta etiketinden faydalanın
Site Yapısının Geliştirilmesi
URL’lerinizin yapısını geliştirin
Sitenizde gezinmeyi kolaylaştırın
İçerik Optimizasyonu
Kaliteli içerik ve hizmetler sunun
Daha iyi bağlantılı metin ekleyin
Görsel kullanımı optimize edin
Uygun başlık biçimlendirmesi etiketleri seçin
Arama Motorlarının Sitenizi Taramasını Sağlamak Robots.txt dosyasının etkili kullanımını sağlayın
Bağlantılarda rel=“nofollow” özelliğinin kullanılması hakkında bilgi edinin
Mobil Telefonlar için
Arama Motoru Optimizasyonu
Mobil sitelerinizi Google’a bildirin
Mobil cihaz kullanıcılarına doğru bir şekilde rehberlik edin
Reklamlar ve Site Analizi
Web sitenizin reklamını doğru metotlarla yapın
Web yöneticisi ücretsiz araçlarından yararlanın
Daha önceki yıllarda belli aralıklar güncellenen rehber, artık düzenli olarak takip edilmesi gereken bir kaynak haline dönüştürüldü. Arama Motoru Optimizasyonu hakkında yukarıdaki başlıklarla birlikte detaylı bilgilerin paylaşıldığı rehbere “https://webmasters.googleblog.com/2008/11/googles-seo-starter-guide.html” adresinden ulaşabilirsiniz.

Güncel Google SEO Başlangıç Rehberi’ndeki Değişimler
Daha önceki yıllarda güncellenen rehberlerde sitelerde yer alan içeriklerin taranması, dizine eklenme ve botlar tarafından içeriğin anlaşılabilir hale getirilmesini sağlayan yöntemler yer alırken, Web Yöneticisi Akademisi ise bir web sitesi oluşturulurken nelere dikkat edilmesi gerektiği, arama sonuçlarında web sitelerinin nasıl daha görünür olacağını ve yardımcı araçları ön plana çıkartmaktaydı. Bu yeni güncelleme sayesinde bu iki farklı kaynak tek kaynak halinde paylaşılmış oldu.

Rehberin genel içeriği web sitelerinin nasıl arama motoru dostu haline getirilebileceği, web siteleri nasıl kullanıcı odaklı hale getirebileceği ve içeriklerin nasıl hazırlanması gerektiğinin yanı sıra yukarıda sıraladığımız başlıklardan oluşmaktadır.

You May Also Like

About the Author: blackhatseo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: http://www.blackhatseo.org/
WhatsApp Destek Tıklayın!
pendik evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat epoksi boya epoksi zemin kaplama medyum