{ Kurumsal ve Bireysel SEO Hizmeti Ajansı ile çalışmanın en büyük avantajı zirveleri kontrol edebilme gücüdür. Türkiye'de yaptığı işin zirvesine oynamaktadır.} Hacklink Blog sitemiz aracılığıyla ile ilgili bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Blackhat SEO çalışmaları ile ilgili olarak detaylı bir çok bilgiye blog üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu zamana kadar hiç bir müşterimizi mağdur etmedik. Yalan yanlış cümleler kurarak insanları sömürmedik. Piyasa'da cirit atan, kendini bu işe adamış ve müşterisine önem verir gibi görünüp ödeme alıp piyasadan kaybolup, farklı kimliklere bürünerek piyasa yapmaya çalışan kişi/lik/siz insanlar sıfatına dahil olmadık. Bizi bilen biliyor, Daha fazla lafı uzatmanın gerek olmadığını düşünüyorum. Temel kuralımız Dürüstlük, Prensip kuralımız Memnuniyet, Amacımız sektör'de lider olmaktır. Google arama motoru üzerinden hacklink sektörünün lideri.

Blackhat SEO ile Sitenizi Hemen Analiz Edin!

SEMRUSH; Analiz sonuçları sizi memnun etmediyse daha iyi bir performans ve Google'de yükselmek için hemen bizimle iletişime geçin.

Hacklink Satın Al – Hacklink Ekle – Hacklink Sitesi – Ücretsiz Hacklink

Hacklink ile 1.Sıraya Çıkmak ?

Hacklink ile zirveye oynamak mümkünmü ? Evet bu mümkündür , Google bir sene içinde 100-150 kez Algoritma değişimine gidiyor ve birkaç kezde genel bir güncelleme yapıyor , genel güncellemeden her site etkileniyor , ara güncellemeden yani google ın duyurmadığı gizli güncellemelerden her site etkilenmiyor. google.com’un henüz hacklinklere karşı etkili bir çözümü yok , çözüm bulunmamasının sebebi şöyle ; Google yapay zeka botları siteleri tararken normal bizim gördüğümüz gibi grafiksel olarak görmüyor , sitelerin ctrl-u yaptığımızda karşımıza çıkan kaynak kod şeklinde yani HTML kaynak kod şeklinde görüyor. ve html taglarını okuyor ve okurken <div gibi tagları engellemesi mümkün değil , bu sebeble o siteye hacklink eklenip eklenmediğini tespit edemiyor , eğer div taglarını yasaklıyacak olursa dünya üzerindeki tüm siteleri banlaması gerekecek ve buda mümkün değil.

Şimdi size hacklink alırken birkaç hatırlatmada bulunacağım.

Hacklink yaptıracağınız sitenizin içerikleri özgün olmalı ve sitenizin iyi bir yapısı olmalı , kesin sonuç almanız için.

30 link ve üzeri hacklink alacaksanız parçalara bölerek günlere bölerek eklenmesi iyidir.

10-15 arası hacklink aldığınızda bunu bölmeye gerek yoktur aynı gün eklenebilir.

Skype : [email protected]

You May Also Like

About the Author: blackhatseo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: http://www.blackhatseo.org/
WhatsApp Destek Tıklayın!