{ Kurumsal ve Bireysel SEO Hizmeti Ajansı ile çalışmanın en büyük avantajı zirveleri kontrol edebilme gücüdür. Türkiye'de yaptığı işin zirvesine oynamaktadır.} Hacklink Blog sitemiz aracılığıyla ile ilgili bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Blackhat SEO çalışmaları ile ilgili olarak detaylı bir çok bilgiye blog üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu zamana kadar hiç bir müşterimizi mağdur etmedik. Yalan yanlış cümleler kurarak insanları sömürmedik. Piyasa'da cirit atan, kendini bu işe adamış ve müşterisine önem verir gibi görünüp ödeme alıp piyasadan kaybolup, farklı kimliklere bürünerek piyasa yapmaya çalışan kişi/lik/siz insanlar sıfatına dahil olmadık. Bizi bilen biliyor, Daha fazla lafı uzatmanın gerek olmadığını düşünüyorum. Temel kuralımız Dürüstlük, Prensip kuralımız Memnuniyet, Amacımız sektör'de lider olmaktır. Google arama motoru üzerinden hacklink sektörünün lideri.

Blackhat SEO ile Sitenizi Hemen Analiz Edin!

SEMRUSH; Analiz sonuçları sizi memnun etmediyse daha iyi bir performans ve Google'de yükselmek için hemen bizimle iletişime geçin.

iOS 11 kullanım oranı artmaya devam ediyor

Apple, iOS 11’i yayınladığında sistemde yaşanan sorunlar ve agresif batarya tüketiminden dolayı kullanıcılar güncellemeyi yüklemeye pek yanaşmamıştı. Ancak Cupertinolu dev, yayınladığı güncellemler ile iOS 11’deki sorunları çözmüştü. Bugün açıklanan iOS 11 kullanım oranı rakamları, kullanıcıların artık iOS 11’e hızlı bir geçiş yaptığını gözler önüne seriyor.

iOS 11 kullanım oranları ne durumda?
Apple tarafından açıklanan bilgilere göre; iOS 11 kullanım oranı yüzde 76 seviyesine yükseldi. iOS 10 kullanım oranı yüzde 19‘a gerilerken, daha eski iOS sürümleri ise yüzde 5‘lik bir dilimde kendine yer buldu. Ancak geçtiğimiz yılın aynı döneminde, iOS 10‘un kullanım oranı yüzde 85 seviyelerindeydi.

iOS 12 güncellemesinin iOS 11 sürümünde yaşanan tüm sorunları çözeceği düşünülüyor. Eylül ayında iPhone ve iPad sahiplerine sunulacak olan iOS 12’nin, iOS 10 sürümünde elde edilen başarıyı tekrardan yakalaması bekleniyor.

iOS 12‘nin henüz hangi yenilikleri sunacağı bilinmiyor. Ancak bu sürümün büyük çaplı bir yenilik sunmayacağı ve tasarımsal açıdan iOS 11 ile hemen hemen aynı olacağı söyleniyor. Bakalım bizleri Haziran ayındaki WWDC 18 etkinliğinde neler bekleyecek?

You May Also Like

About the Author: blackhatseo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: http://www.blackhatseo.org/
WhatsApp Destek Tıklayın!
pendik evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat epoksi boya epoksi zemin kaplama medyum