{ Kurumsal ve Bireysel SEO Hizmeti Ajansı ile çalışmanın en büyük avantajı zirveleri kontrol edebilme gücüdür. Türkiye'de yaptığı işin zirvesine oynamaktadır.} Hacklink Blog sitemiz aracılığıyla ile ilgili bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Blackhat SEO çalışmaları ile ilgili olarak detaylı bir çok bilgiye blog üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu zamana kadar hiç bir müşterimizi mağdur etmedik. Yalan yanlış cümleler kurarak insanları sömürmedik. Piyasa'da cirit atan, kendini bu işe adamış ve müşterisine önem verir gibi görünüp ödeme alıp piyasadan kaybolup, farklı kimliklere bürünerek piyasa yapmaya çalışan kişi/lik/siz insanlar sıfatına dahil olmadık. Bizi bilen biliyor, Daha fazla lafı uzatmanın gerek olmadığını düşünüyorum. Temel kuralımız Dürüstlük, Prensip kuralımız Memnuniyet, Amacımız sektör'de lider olmaktır. Google arama motoru üzerinden hacklink sektörünün lideri.

Blackhat SEO ile Sitenizi Hemen Analiz Edin!

SEMRUSH; Analiz sonuçları sizi memnun etmediyse daha iyi bir performans ve Google'de yükselmek için hemen bizimle iletişime geçin.

Volkswagen dizel hibrit motorunu tanıttı!

Adı dizel emisyon skandalına karışan Volkswagen Grubu görünen o ki dizel motorlardan vazgeçmiyor. Volkswagen alıştığımızın dışında 2.0 TDI dizel hibrit motorunu tanıttı! İşte detaylar.

İşte Volkswagen’ın 2.0 TDI dizel hibrit motoru!
Elektrikli otomobillerin büyük çıkış yakaladığı bu dönemde büyük otomobil üreticileri de hibrit motorlarla geçişi kolaylaştırıyorlar. Neredeyse her otomobili için hibrit seçeneği sunan Toyota için öncü rol oynuyor diyebileceğimiz bu alanda artık yepyeni bir motor seçeneği daha var.

Şu ana kadar seri üretimde olan birçok hibrit otomobilde kullanılan benzin ve elektrikli motor kombinlerinin dışında artık Volkswagen’ın tanıttığı dizel ve elektrikli motor kombini de var.

EA288 EVO motorun güçleri ise 136 beygir ile 204 beygir arasında değişkenlik gösterecek. Bu değerleri daha önceki 2.0 TDI motorla kıyasladığımızda ise yaklaşık yüzde 9’luk bir performans artışı olduğu görülüyor.
Bu motoru göreceğimiz ilk Volkswagen markalarının ise Audi, Skoda ve Seat olacağı bilgisi verildi ancak tarih henüz net değil.

Bu hafta Avusturya’da düzenlenen 2018 Viyana Motor Sempozyumu’nda karşımıza çıkan EA288 EVO kod adlı motorda 4 silindirli 2.0 turbodizele bir elektrik motoru eşlik ediyor. Hafif hibrit olarak adlandırılan bu motor seçeneğinde elbette lityum-iyon batarya paketleri de bulunuyor.

Elektrikli motorun yanı sıra dizel motoru da elden geçiren Volkswagen mühendisleri, motorun yanma prosesini yenilmiş, turboşarj sistemini daha iyi tepki verecek hale getirmiş ve dizel partikül filtresini de daha dayanıklı hale getirmişler. Bu kombin sayesinde emisyon değerleri çok daha aşağıya çekilirken kabin içerisindeki konforda iyileştirilmiş oluyor.

You May Also Like

About the Author: blackhatseo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: http://www.blackhatseo.org/
WhatsApp Destek Tıklayın!
pendik evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat epoksi boya epoksi zemin kaplama medyum