{ Kurumsal ve Bireysel SEO Hizmeti Ajansı ile çalışmanın en büyük avantajı zirveleri kontrol edebilme gücüdür. Türkiye'de yaptığı işin zirvesine oynamaktadır.} Hacklink Blog sitemiz aracılığıyla ile ilgili bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Blackhat SEO çalışmaları ile ilgili olarak detaylı bir çok bilgiye blog üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu zamana kadar hiç bir müşterimizi mağdur etmedik. Yalan yanlış cümleler kurarak insanları sömürmedik. Piyasa'da cirit atan, kendini bu işe adamış ve müşterisine önem verir gibi görünüp ödeme alıp piyasadan kaybolup, farklı kimliklere bürünerek piyasa yapmaya çalışan kişi/lik/siz insanlar sıfatına dahil olmadık. Bizi bilen biliyor, Daha fazla lafı uzatmanın gerek olmadığını düşünüyorum. Temel kuralımız Dürüstlük, Prensip kuralımız Memnuniyet, Amacımız sektör'de lider olmaktır. Google arama motoru üzerinden hacklink sektörünün lideri.

Blackhat SEO ile Sitenizi Hemen Analiz Edin!

SEMRUSH; Analiz sonuçları sizi memnun etmediyse daha iyi bir performans ve Google'de yükselmek için hemen bizimle iletişime geçin.

Xiaomi mekanik klavye tanıtıldı: Yuemi Pro Silent Edition!

Akıllı ev ürünlerinden oyuncu ekipmanlarına kadar neredeyse her alanda faaliyet gösteren Xiaomi sessizliği ve şıklığıyla dikkat çeken yeni mekanik klavyesini tanıttı. İşte Xiaomi mekanik klavye!

Sessiz ve şık Xiaomi mekanik klavye!
Her ürününde olduğu gibi uygun fiyatı, şık tasarımı ve kullanışlılığı ön plana çıkartan Xiaomi, yeni mekanik klavyesini geliştirirken de bu kriterleri göz önünde bulundurmuş.

Anodize edilmiş alüminyum kasa üzerine konumlandırılan 87 adet tuşa sahip olan Yuemi Pro Silent Edition, TTC red switch kullanıyor. Bu sayede oldukça sessiz bir kullanım sunan klavyenin adı da zaten buradan geliyor.

PC+ABS malzemeden üretilen tuşların rahat kullanılması için ekstra bir özen gösterildiği belirtilirken tuşların üzerindeki yazı tipi ise çok daha şık gözüküyor.

Microelectronics ARM mimarisini kullanan klavye, gecikmeleri en aza indirirken profesyonel oyuncular için ihtiyaç duyulan tüm özellikleri bünyesinde barındırıyor. Diğer taraftan kullanışlılığı arttırmak içinse klavyede USB Type-C girişi kullanılıyor.

Son olarak ürünün 599 Yuan yani yaklaşık olarak 94 dolar fiyat etiketiyle Çin’de satışa sunulduğu belirtelim.

You May Also Like

About the Author: blackhatseo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: http://www.blackhatseo.org/
WhatsApp Destek Tıklayın!
pendik evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat epoksi boya epoksi zemin kaplama medyum