{ Kurumsal ve Bireysel SEO Hizmeti Ajansı ile çalışmanın en büyük avantajı zirveleri kontrol edebilme gücüdür. Türkiye'de yaptığı işin zirvesine oynamaktadır.} Hacklink Blog sitemiz aracılığıyla ile ilgili bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Blackhat SEO çalışmaları ile ilgili olarak detaylı bir çok bilgiye blog üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu zamana kadar hiç bir müşterimizi mağdur etmedik. Yalan yanlış cümleler kurarak insanları sömürmedik. Piyasa'da cirit atan, kendini bu işe adamış ve müşterisine önem verir gibi görünüp ödeme alıp piyasadan kaybolup, farklı kimliklere bürünerek piyasa yapmaya çalışan kişi/lik/siz insanlar sıfatına dahil olmadık. Bizi bilen biliyor, Daha fazla lafı uzatmanın gerek olmadığını düşünüyorum. Temel kuralımız Dürüstlük, Prensip kuralımız Memnuniyet, Amacımız sektör'de lider olmaktır. Google arama motoru üzerinden hacklink sektörünün lideri.

Blackhat SEO ile Sitenizi Hemen Analiz Edin!

SEMRUSH; Analiz sonuçları sizi memnun etmediyse daha iyi bir performans ve Google'de yükselmek için hemen bizimle iletişime geçin.

Yeni Gmail kullanıcıların beğenisine sunuldu!

Görsel tasarım konusunda büyük bir değişime giden yeni Gmail, yeni tasarımı ile kullanıcıları daha üretken hale getirmek amacıyla baştan dizayn edildi.

Dünyanın en popüler e-posta hizmeti Gmail, büyük bir değişim ile karşımıza çıkıyor.

Görsel tasarım konusunda büyük bir değişime giden yeni Gmail’in tüm kullanıcılara aynı anda sunulmayacağını belirtmekte fayda var. The Verge ile görüşen Gmail’in Ürün Müdürü Jacob Bank, Google’ın yeni tasarımı kullanıcıları daha üretken hale getirmek amacıyla geliştirildiğini açıkladı.

Gizli mod kapsamında, her bir mesaj için iki adımlı kimlik doğrulama özelliği de getirildi. Gmail’e eklenen yeni özellikler arasında e-posta erteleme özelliği de bulunuyor.

Gmail’in mobil uygulamasında da benzer bir değişiklik yapılıp yapılmayacağına dair henüz net bir bilgi mevcut değil. Web versiyonuna getirilen yeni özelliklerden biri de, bir e-postanın içindeki e-postayı açmak zorunda kalmadan gelen kutusundan direkt olarak açmayı sağlaması.

Google, hakkında belirli bir süre zarfında işlem yapılması gerektiğini düşündüğü e-postaları kullanıcıya hatırlatacak. Hangi e-postaların önem arz ettiğine karar vermek için, o e-postayı kimin gönderdiği veya mesajın belirli bir içeriğe sahip olup olmadığı gibi çeşitli işaretlere bakılacak.

You May Also Like

About the Author: blackhatseo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: http://www.blackhatseo.org/
WhatsApp Destek Tıklayın!
pendik evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat epoksi boya epoksi zemin kaplama medyum